Birinci kalite Boşnak böreği ve Boşnak mantısı imalatında iddalı ve sayılı üreticilerinden biri olan Armebi Gıda, lezzeti olmayan veya sağlıksız koşullarda üretilen ucuz alternatiflerine göre bilinçli tüketicilerin de tercihidir.

Hijyen ve Sağlık

Üretim aşamasında gerek personelin gerekse kullanılan ekipmanların hijyenik kurallara uygunluğu takip edilir. Ürünlerimizin eşsiz lezzetini, en kaliteli malzemeyi doğru şekilde bir araya getiren ve hijyen kurallarına uyarak titizlikle yaptığımız üretime borçluyuz. Tüm ürünlerimizde %100 dana eti kullanılmakta olup soya, GDO ve Hibrit türevlerine kesinlikle yer yoktur.

Daima Lezzet


Balkan Mutfağının geleneksel damak tadı olan Boşnak böreği ve mantısının, kalitesini ve lezzetini bozmadan siz değerli tüketicilerimize ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Tüketicimizin sağlığını korumayı, en yüksek hizmet kalitesini sağlamayı ve daima tüketici memnuniyetini temel ilke olarak benimsedik.


İlkelerimiz

Doğallık

Karlılık amacıyla endüstrinin getirdiği tüm kolaylıkları kenara bırakarak size aile geleneklerinize bağlı katkısız lezzetler sunmak için çabalıyoruz. .

Hijyen ve Sağlık

Ham madde tedarikinden başlayarak, buz dolabından ürünün satın alınmasına kadar olan tüm süreç kontrol altında tutularak size hijyenik koşullarda, el değmeden ve koruyucu maddeler kullanmadan sağlıklı ürünler sunuyoruz.

Lezzet

Ürünlerimizin her zaman üstün lezzete, kaliteye ve geleneklerden gelen değerlere sahip olmalarını sağlamak için tamamen katkısız malzemeler ve %100 dana eti kullanıyoruz.

Satış noktalarımıza ürün muhafazası için bire bir destek veriyoruz.

Yüksek metrekareye sahip ve potansiyele sahip satış noktalarına uygun ebatlarda buz dolabını biz temin ediyoruz. Ürünün müşteriye taze ve sağlıklı geçmesi için ürünü garantiye alıyor, takibini sağlıyoruz.

3

Şehir


Tüm büyük şehirlerde ve nüfusu yoğun illerimizde satış yapıyoruz.
25

Satış Noktası


Her geçen gün satış ağımızı genişletiyor ve yeni noktalar ekliyoruz.